Розташування

м. Полтава, вул.  Коваля 3 

Другий поверх спорт-комплексу “Олімп”

Контакти інструкторів скеледрому

Юрій Ткаченко

alpirbis8848@gmail.com

Євгенія Ткаченко

alpirbis8848@gmail.com
+38(099)275-55-79

Сергій Матвієнко

alpirbis8848@gmail.com

Правила відвідування боулдерингового залу (БЗ) "ON-SITE"

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ НА БОУЛДЕРІ “ON-SITE” (ОБОВ’ЯЗКОВА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ)

  • До тренувань в БЗ допускаються особи, які попередньо пройшли інструктаж з техніки безпеки.
  • Перед початком тренування необхідно ознайомитися з Інструкцією з Техніки Безпеки та розписатися в журналі з техніки безпеки.
  • Займатися ІНДИВІДУАЛЬНО може ЛИШЕ особа ВІКОМ ВІД 18 РОКІВ.
  • Тренуватися можна лише протягом часу, відведеного для занять.
  • При відсутності тренера тренуватися на боулдері КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!
  • Заняття в БЗ іншими видами спорту КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!
  • Контроль за дотриманням Правил Відвідування БЗ та Інструкції з Техніки Безпеки здійснює черговий інструктор (ТРЕНЕР). У разі грубого порушення Правил Відвідування БЗ або Інструкції з Техніки Безпеки інструктор (ТРЕНЕР) має право відсторонити групу (або учасника) від занять без компенсації пропущеного тренувального часу.
  • Спортсменам суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ здійснювати будь-які дії з конструкцією скеледрому, а також самостійно виконувати перестановку зачіпок і т.п.
  • ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ залазити всередину конструкції скеледрому.

Порушення цих вимог тягне за собою негайне відсторонення від тренувань.

* Представлені основні вимоги, з повним переліком правил Ви можете ознайомитися безпосередньо при відвідуванні скеледрому

Скеледром – місце яке пов’язане з підвищеною небезпекою.

Скелелазіння — вид спорту пов’язаний з ризиком та вимагає граничної обережності.

Заходи безпеки при проведені занять зі скелелазіння та Правила відвідування скеледрому обов’язкові до неухильного виконання усіма особами, які знаходяться на території спортивного комплексу.

Громадяни можуть знаходитись на скеледромі лише у присутності у приміщені відповідального за спортивні заняття або інструктора СК. Категорично заборонено відвідувати скелелазний стенд особам,  які знаходяться  у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння або під дією інших сильнодійних медичних препаратів, які обмежують можливість контролювати свої дії.

До занять на скеледромі допускаються особи, які пройшли перевірку знання Правил відвідування скеледрому та Заходів безпеки, і підтвердили своїм власним підписом цей факт у Журналі проведення перевірки знання Заходів безпеки і Правил відвідування скеледрому СК.

Проводити  заняття дозволено лише в огороджених зонах, під трасами можуть перебувати лише особи, які страхують інших відвідувачів та відповідальні за спортивні заняття або інструктори СК.

Займатися скелелазінням на стенді дозволено тільки з використанням страхування – гімнастичного (при лазінні на болдерінгових площинах), верхнього (виключно на площинах, призначених для цього та обладнаних відповідними пунктами страхування) і нижнього (на площинах, обладнаних проміжними пунктами страхування). Верхнє та нижнє страхування може здійснюватися тільки з використанням спеціальних страхувальних пристроїв.

Категорично заборонено лазити та страхувати з довгим волоссям, з каблучками на пальцях та іншими прикрасами, що можуть зачепитися за елементи скеледрому і страхові пристрої та створити передумови нещасному випадку, нанести травму собі та оточуючим.

Не дозволяється залазити за конструкцію скелелазного стенду, братися руками за краї верхніх щитів скеледрому, використовувати проушини серег як точки опору чи зачіпку. Одночасно на трасі може знаходитись лише одна особа.

Забороняється умисно  із ризиком для свого здоров’я і здоров’я оточуючих зістрибувати на страхувальний мат. Не дозволяється стояти або сидіти під людиною, яка пересувається по стенду, лазити над іншими відвідувачами, які проходять маршрут нижче. Відвідувачам забороняється самостійно змінювати трасу боулдерингу, переміщаючи штучні зачіпки та розташування страхувальних матів.

Відповідальний за спортивні заняття або інструктор СК не несуть відповідальності за нещасні випадки, які можуть мати місце при страхуванні відвідувачів третіми особами. Відвідувачі повинні зайвий раз впевнитись, що особа, якій вони довіряють своє власне життя і здоров’я, компетентна або звернутися за допомогою до працівників СК.

ГРАФІК ТРЕНУВАНЬ

ДИТЯЧА ГРУПА

ДОРОСЛА ГРУПА

УВАГА: якщо учасники дитячих груп приходять раніше «свого» часу, в «робочу зону скеледромів» вони не допускаються. Положення не поширюється на скелелазні тренажери та зони розминки.

Головне — техніка безпеки!

ВІДВІДУВАННЯ СКЕЛЕДРОМУ

Щомісяця  з 16:00 до 17:00 проходять безкоштовні пробні заняття для всіх вікових груп.

Заповніть анкету для участі в пробному занятті

ПРИ ВІДВІДУВАННІ СКЕЛЕДРОМУ НЕОБХІДНО

Мати змінне взуття, спортивну форму.

Для дитячих груп: письмовий дозвіл від батьків, медична довідка (зі школи/ спортивного диспансеру/ від педіатра).

Заповнити анкету гірського клубу “Ірбіс”.