Підписатись на новини
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis elit, sed do eiusmod tempor incidid ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitati ulla laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in repre in voluptate velit esse cillum dolore eu.

Катенгорії

Найактуальніше

Хортица август 2018г

Привет Хортиця (август 2018 г.)!!Теплые скалы, бесконечная лазурь воды, заповедные места, исторические памятники культуры… и хорошая теплая атмосфера вокруг…Все будет хорошо! Как на море шторм и штиль, так и в жизни …А горы..а скалы..они не на колесах! И только он нас зависит будем ли мы на них подыматься, занимаясь любимым делом с Гірський Клуб “Ірбіс” / […]

ТРЕНУВАННЯ СТОП

Сьогодні 16 березня 2020 року ми тимчасово ( до 3.04) призупиняємо тренувальний процес на скеледромі.Якщо будуть якісь зміни обов’язково проінформуємо всіх.Сподіваємося всі з користю зможуть провести цей час, та вже незабаром знову зустрінемось в залі!Бережіть себе. Дякуємо що ви з нами!!

Чемпіонат Полтавської області зі скелелазіння серед серед молоді та юнаків відбувся в суботу 18 травня 2019 року в м.Полтаві на базі Полтавського Гірського Клубу “Ірбіс”(за адресою м. Полтава вул Коваля 3 ПУЕТ спорт комплекс “Олімп”)Вид змагань болдеринг Дуже приємно було приймати юних скелелазів з усієї Полтавської області у нас на скеледромі ⛰️ Дякуємо за підтримку дитячого […]

Гірська Школа в Гірському Клубі Ірбіс. Модуль 1: “Основи спортивного скелолазіння.

Реєстрація в Гірській школі Ірбіс Гірська Школа в Гірському Клубі Ірбіс. Модуль 1: “Основи спортивного скелелазіння”. Заняття проходять на двох спортивних базах Гірського Клубу: на скеледромі ІРБІС та в болдер-залі “ON-SITE”. Хочете безпечно та ефективно лазити на скелях? Записуйтеся на наступний модуль, який стартує у вересні!
close

Підпишіться на нашу розсилку та отримайте 5% знижки!

Закрити